Jafra kosmetika novinky - ALstudio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

JAFRA
Mikrodermaabrazívní set


Jedna z nejmodernějších metod omlazení pleti z privátních klinik a lázeňských zařízení do pohodlí Vašeho domova. Zvyšuje účinnost dalších používaných kosmetických přípravků, zlepšuje prokrvení pleti a přispívá k obnově buněk. Výsledkem je hebká, vyhlazená pleť s mladistvým vzhledem.

Mikrodermabraze je nový typ obličejové rejuvenace (omlazení a prevence stárnutí). Jde o velmi šetrnou přístrojovou metodu mechanického peelingu, kdy pomocí opakovaných, velmi jemných ošetření postupně docílíme zlepšení kvalit pleti. Pleť se stává hladší, svěžejší, její tonus se zlepšuje, povrchní pigmentové skvrnky a póry se zjemňují.  Používá se též s úspěchem k řešení kožních defektů. Lze ji aplikovat na většině míst těla (obličej, krk, stehna, lokty, hřbety rukou, břicho).
Metoda je velmi jednoduchá, nebolestivá a neriskantní pro klienta. Speciální jemné mikroskopické krystalky "obrušují" vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují povrch, výrazně se zlepšuje průchodnost  kosmetických výrobků aplikovaných během  a po ošetření. Výsledkem je posílení základních vrstev kůže, tvorba nových kolagenových a elastinových vláken a celkové ozdravění pokožky.
Mikrodermabraze zvyšuje účinky dalších kosmetických procedur. Metoda je velmi vhodná i v rámci preventivní péče o pleť, v současné době je pro svůj charakter velmi oblíbená v USA.
MIKRODERMABRAZIVNÍ SET
  • Mikrodermabrazivní přístroj se třemi úrovněmi vibrací
  • Mikrodermabrazivní krém
  • Malý houbičkový aplikátor na obličej
  • Velký houbičkový aplikátor na tělo
  • Držák na aplikátory
Cena: 2 990 Kč
Jafra Mikrodermaabrazívní set
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky