JAFRA, přírodní kosmetika - ALstudio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

JAFRA

JAFRA COSMETICS INTERNATIONAL byla založena v roce 1956 v Malibu ve státě Kalifornie a dnes patří ke světové špičce v kosmetickém průmyslu. Výrobky společnosti obsahují mnoho patentovaných technologií, řadí se mezi nejlepší v oboru a jsou vyvíjeny na základě vědeckých výzkumů, technologicky dokonalých receptur a klinických studií. Působí ve 20 zemích čtyř kontinentů. Patří mezi nejprodávanější kosmetické značky na světě. Možnost prodávat tuto kosmetiku mají výhradně firemní kosmetická studia, salony a konzultantky.

Všechny výrobky podléhají přísným testům prováděným nezávislými  laboratořemi, aby byla prokázána jejich účinnost a podpořena naše  tvrzení. Státem uznaní dermatologové dohlížejí na testy zaručující  bezpečnost našich kosmetických výrobků, zatímco kontrolované studie  trhu, při nichž spolupracujeme s osobami testujícími naše výrobky,  zajišťují spokojenost našich zákazníků.
Naše výrobky péče o pleť jsou  vyvíjeny bez dráždivých přísadneobsahují žádné minerální oleje,  chemické složky, lanolin ani PABA. Jsou hypoalergenní, nekomedogenní –  nezpůsobují ucpávání pórů, dermatologicky a klinicky testovány.

Při žádném z testů nedochází k testování na zvířatech.


Jafra Royal Jelly, kosmetické výrobky, přírodní kosmetika
Aktuální nabídka na léto!

Royal Jelly ochranný fluid SPF 50 z řady Royal Jelly Ritual. Lehký, nemastný fluid s ochranou proti slunečnímu záření SPF 50 a vitamínem C prokazatelně chrání pleť před poškozením vlivem slunečního záření a životního prostředí, účinně bojuje proti volným radikálům, snižuje oxidativní stres, chrání nosnou strukturu pleti a omezuje tvorbu pigmentových skvrn.
Cena: 50 ml za 1.190,- Kč.

Velmi vhodné na léto - místo denního krému a nanesení dalšího ochranného krému s SPF 50 použijete pouze jediný přípravek - ušetříte čas i peníze.

Všechny výrobky Jafra Cosmetics mají velmi jemnou texturu, skvěle se roztírají, takže je i spotřeba krému výrazně nižší a 50 ml balení přípravku Vám vydrží o více než polovinu déle než výrobky jiných značek.
AL studio, kosmetické studio Poděbrady, Royal Jelly
AL studio, kosmetické studio Poděbrady,Gold dynamics recover
AL studio, kosmetické studio Poděbrady, Time dynamics defy
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky