ASEA, posílení imunity - ALstudio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Doplňkové služby

Od dubna 2014 nabízíme také produkt pro posílení imunity, roztok s názvem ASEA,  obsahující redoxně signalizační molekuly, který lze užívat vnitřně i  pomocí spreje. Více informací na www.redoxsignal.cz
Dávkování  roztoku Asea je 2 x denně 60 ml na lačný žaludek, po 10 minutách je možné jíst i pít. Cena za 960 ml roztoku je 1.090 Kč, po registraci do systému Asea budete mít 25 % slevu. Další info najdete zde:

Novinka  RENU28 - regenerační gel, obsahující také redoxně signalizační molekuly. Po 28 dnech užívání (regenerační doba buňky) klientky potvrzují zlepšení hydratace pokožky o 11 %, hebkost pokožky o 23 %, pružnější pokožku o 20 %, zlepšení pigmentace pleti o 22 %. Tato technologie celkově zlepší a vyhladí vrásky o 23 %, redukuje rovněž oční vrásky o 21 %. Gel můžete aplikovat na pokožku celého těla. Cena 1500,- Kč za 80 ml gelu.

Významný vědec, Gary L. Samuelson píše ve své knize The Science of Healing:  "Všechny zdravotní problémy pochází z poškozených buněk." a "Redoxně  signální molekuly jsou základem všech samoozdravných procesů".


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky