Frekvenční terapie, plazmový generátor - ALstudio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Frekvenční terapie
Frekvenční terapie je prováděna plazmovým generátorem RPZ 14. Přístroj  využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe  průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganizmů - Dr. Royala Raymonda Rife. Pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulzů  od 5 Hz až do 900 kHz. Všechny živé organizmy mají svoji určitou  frekvenci. Čím je organizmus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá - například frekvence parazitů se pohybují v rozmezí 1 - 900.000 Hz, ale frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52 - 9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma parazitů. Dr. Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganizmu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené frekvence rozkmitají obal (membránu) mikroorganizmu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganizmu a tedy k jeho deaktivaci. Nastupuje dočišťování organizmu a podpora imunitního systému. Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganizmů, a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organizmus neškodné.

Zahubením virů, bakterií, plísní a parazitů vzniká "toxické" prostředí, které musí "úklidová četa" imunitních buněk vyčistit. Tento "úklid" trvá u většiny lidí 3 - 5 dnů. Proces můžeme podpořit zvýšeným pitným režimem,  potravinovými doplňky, zdravou výživou i intenzivním pohybem.  

Celý proces působení je neinvazivní a bezbolestný. Probíhá tak, že se posadíte a necháte ne sebe po stanovenou dobu generátor působit (po předchozím diagnostikování patogenů). Přitom můžete dělat prakticky cokoliv (relaxovat, číst si, studovat, poslouchat hudbu), jedinou podmínkou je držet se v dosahu působení.

Pro diagnostiku patogenů v těle používáme F-SCAN Compact. Při diagnostice je nutno sedět v klidu a držet v každé ruce elektrodu. Meření v 6 frekvenčních pásmech trvá přibližně 45 minut. Doba aplikace frekvenční terapie se odvíjí od individuálního stavu klienta.

Je možné absolvovat také balíčky přednastavených frekvencí, zaměřené na rozproudění lymfy, proti padání vlasů, na podporu činnosti jater a  ledvin, proti únavě a na urychlení spalování tuků v těle. Od října 2014 můžete vyzkoušet novinku "Harmonizace pomocí Solveggio frekvencí"(27 minut).

Přijďte vyzkoušet detoxikaci organismu a omlazení pleti pomocí frekvenční terapie plazmovým generátorem. Kromě harmonizace pleti tento přístroj neinvazivním způsobem také likviduje patogenní organismy v těle, bez použití chemických preparátů, přičemž patogenními organismy se rozumí viry, bakterie, plísně i paraziti.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky