Kavitace - ALstudio

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Kavitace, známá také jako liposukce bez skalpelu, je moderní,  bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná  se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových  polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Společnost  SORISA vyvinula přístroj IMPACT jako skutečnou alternativu chirurgické liposukce, jako nejúčinnější řešení v ošetření těla. IMPACT byl  vytvořen hlavně pro rychlé a účinné zmenšení objemu nahromaděného tuku, a  to aplikací ultrazvukových vln o frekvenci 40 kHz prostřednictvím  kavitačního procesu působícího na tukovou tkáň. Navíc IMPACT kombinuje  kavitaci s elektroporací, což umožňuje zmnohonásobit účinky obou technik  s použitím zpevňujících kosmetických přípravků a přípravků proti  celulitidě.

Inteligentní hlavice tohoto přístroje z něj činí nejbezpečnější, nejúčinnější a nejkomfortnější přístroj na trhu. IMPACT je komplexní řešení pro ošetření těla, protože nejenže odstraňuje různé estetické vady a nahromaděnou tukovou vrstvu, ale během ošetření dokáže navíc snížit projevy celulitidy a zpevnit pokožku.

Kontaindikace:
Těhotenství,  zvláštní orgány jako jsou oči, uši, vaječníky atd., zranění či infekce v  ošetřované oblasti, tkáně s novotvary, kovová protéza v ošetřované  oblasti, oblasti blízké rostoucím kostem či chrupavkám, výrazné křečové  žíly, nedávno prodělaný zánět žil či tromboflebitida, poruchy  srážlivosti krve, nedávno prodělané závažné krvácení, sympatické uzliny,  nedávno prodělaná traumata, uživatelé srdečního stimulátoru, akutní  svalové zranění, blízkost kovového piercingu, břicho žen využívajících  kovového nitroděložního tělíska, poruchy na pokožce (zranění, pupínky,  zánět, infekce nebo jiné poranění), oblasti s poruchou citlivosti či necitlivé partie.

Neřeší pouze problematiku lokálně nahromaděného tuku, ale během jednoho ošetření redukuje tukové polštářky, zmírňuje celulitidu a zpevňuje pokožku.
AL studio, kosmetické studio Poděbrady, kavitace
AL studio, kosmetické studio Poděbrady, AVON, kavitace
AL studio, kosmetické studio Poděbrady, kavitace
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky